Call / Text: (248) 266-2766
,
info@prontohomedelivery.com
Best Quality, Best Price
My Items
Categories
All
Asian Grocery
Automotive
Bakery & Breakfast
Beverages
Candy & Chocolate
Canned & Jarred Foods
Dairy & Eggs
Deli
Electrical
Frozen Food
Hardware
Household Essentials
Indian Grocery
Kids & Baby Products
Meat & Seafood
Office & Craft
OTC Medicines and Remedies
Pantry Essentials
Personal Care
Pet
Produce
Snacks & Chips
Tools
Vitamins, Supplements and Fitness
Subcategories
-- Show All
Frozen Appetizers
Frozen Beef
Frozen Breakfast
Frozen Entrees
Frozen Pizza
Frozen Pork
Frozen Poultry
Frozen Produce
Frozen Seafood
Ice
Icecream
Brands
-- Show All
Kirkland Signature
Member's Mark
Philly's Best Steak
Specials
Flash Sale
Dietary Preferences
Gluten Free
Halal
Frozen Beef
Sort By
New
$70.39
($7.04 / lb)
Halal Pure Ground Beef Patties, 10 lbs, 10 lb
Maple Leaf Farms
$162.29
($11.59 / lb)
Beef Teres Majors, USDA Choice, 14 lb
Final cost by quantity
Holten Meats
$79.99
($8.00 / lb)
Frozen Country Fried Beef Steak - 10 lbs, 10 lb
Philly's Best Steak
$56.89
($5.69 / lb)
Beef Sandwich Steak 5oz portions - 10 lbs (32 portions), 10 lb
$176.99
($11.80 / lb)
Angus Beef Teres Major, 15 lb
Final cost by quantity
Philly's Best Steak
$56.89
($5.69 / lb)
Beef Sandwich Steak 6oz portions - 10 lbs (27 portions), 10 lb
$400.29
($10.01 / lb)
Frozen Oxtails, Segmented, 40 lb
Final cost by quantity
Philly's Best Steak
$56.89
($5.69 / lb)
Beef Sandwich Steak 4oz portions - 10 lbs (40 portions), 10 lb
$41.99
was $47.49
Philadelphia's Finest Steak
$41.99
($4.20 / lb)
Beef Sandwich Steak Slices, 4 oz portions - 10 lbs, 10 lb
$5.75/lb
was $6.65/lb
$57.49
($5.75 / lb)
Frozen Honeycomb Tripe, 10 lb
Final cost by quantity
$1.77/lb
was $2.18/lb
$53.19
($1.77 / lb)
Frozen Beef Tripas, Small Intestine, 30 lb
Final cost by quantity
Rosina
$59.59
($5.96 / lb)
Frozen - Traditional Italian Beef Meatballs - 1 oz/10 lbs, 10 lb
Mama Isabella
$47.79
($4.78 / lb)
Frozen - Beef Meatballs, 1 oz each - 10 lbs, 10 lb
Mama Isabella
$49.69
($4.97 / lb)
Frozen - Beef Meatballs, 2 oz each - 10 lbs, 10 lb
Mama Isabella's
$48.19
($4.82 / lb)
Frozen - Fully Cooked Beef Meatballs, 1/2-oz each - 10 lbs, 10 lb
1
2